.

.

Мотоцикл За 2006-2007 година Yamaha YZF 600 R6 YZFR6 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотоцикл За 2006-2007 година Yamaha YZF 600 R6 YZFR6 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1378.00
DEN 1584.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Одговара За : 2006-2007 Yamaha YZF R6 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
За 2006-2007 година Yamaha YZF R6
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2006-2007 година Yamaha YZF R6

Слични предлози