.

.

Мотор За 2001-2002 Suzuki GSXR 1000 GSXR1000 К1 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За 2001-2002 Suzuki GSXR 1000 GSXR1000 К1 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 960.00
DEN 1104.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . за превозот безбедно.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка
Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Инструкции : Нема Настава упатство
Боја : исто како слика шоу
Материјал : Delrin
Обтекател Намалување На : Никој
Погодни За :
2001-2002 Suzuki GSXR 1000 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
клиентите Задоволителна
1.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Телефон мора да се for international express превозот.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
За 2001-2002 Suzuki GSXR 1000
Материјал Тип:
Delrin
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2001-2002 Suzuki GSXR 1000

Слични предлози