.

.

Мотор За 2005-2006 Suzuki GSXR 1000 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За 2005-2006 Suzuki GSXR 1000 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1044.00
DEN 1200.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ви благодариме за вашето разбирање. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. за превозот безбедно.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка
Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Инструкции : Нема Настава упатство
Боја : исто како слика шоу
Материјал : Delrin
Обтекател Намалување На : Никој
Погодни За :
2005-2006 Suzuki GSXR 1000 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Телефон мора да се for international express превозот.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
5inch
Име На Модел:
За 2005-2006 Suzuki GSXR 1000
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Должина:
15inch
Материјал Тип:
Delrin
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Производ:
За 2005-2006 Suzuki GSXR 1000

Слични предлози