.

.

Мотор За Хонда CBR 600 RR CBR600RR 2003 2004 2005 2006 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Хонда CBR 600 RR CBR600RR 2003 2004 2005 2006 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1025.00
DEN 1178.40
-13 %

Износ
Во продавницата.

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Сече : Да се Намали на маска за да им овозможи на лизгачи за да штрчат.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
клиентите Задоволителна
1. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ви препорачуваме да користите dremel алатка да се направи дупка поголеми Одговара За : 2003-2006 Хонда CBR 600 RR Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
За 2003-2006 Хонда CBR 600RR
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2003-2006 Хонда CBR 600 RR

Слични предлози