.

.

Нова Облека Облека Цена Етикета Тагирање Ознака Пиштол 1000 Barbs + 5 Игли Бесплатен превозот-Y102

Нова Облека Облека Цена Етикета Тагирање Ознака Пиштол 1000 Barbs + 5 Игли Бесплатен превозот-Y102

DEN 196.00
DEN 205.92
-5 %

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Големина : Како на сликата покажува Убаво алатка за прикачување картони/ бренд labels/ цена етикети за облека, облека, итн. Лесни рачни безбедно работење Со игла капак и врвка за околу рака Работи добро со редовни barbs, прилози и кука attachers Работи добро со редовни игли Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Тагирање пиштол 5 X Игли(Бесплатно) 1000 barbs (Слободни)

За производот

Број На Модел На:
D9830

Слични предлози