.

.

Оган Јавор FMP-301 Отворено Качување Кампување Патување Патување Нерѓосувачки Челик Двојна Изолација Првенство

Оган Јавор FMP-301 Отворено Качување Кампување Патување Патување Нерѓосувачки Челик Двојна Изолација Првенство

DEN 402.00
DEN 495.84
-19 %

Износ
Во продавницата.


ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор Име : FMT-301 Спецификации : 70x79mm Капацитет : 220ml Виткање начин : чаша се справи со bi-пати Тежина : 115g Материјал : Нерѓосувачки челик
ДЕТАЛИ ШОУ
За Време На Испорака :
Пакет ќе испрати со 48 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Пакет ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух mail од Кина, обично можете да добиете пакет брзо рок од 45 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 60 дена да пристигнат. Превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако вашата цел е итност, ве молиме изберете курирска компанија од EMS, Fedex, UPS или DHL, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4-8 дена да пристигнат. За Враќа :
чувајте се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако има било какви прашања кога ќе го добиете вашиот пакет, ве молиме не двоумете се да контактирате со dab услуги на клиентите со 7 дена по приемот на објектот.
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, ние очекуваме 5 ѕвезди и позитивен фидбек на детални продавачот оценка;
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Ви благодарам многу за вашата поддршка!
Уживаат во шопинг тука!

За производот

Расположливиот:
No
Капацитет:
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Модел:
FMP-301
Вода Прочистување Методот:
Никој
торба стил:
Hobos
Прочистување Методот:
Никој
Бренд Име:
Оган-Јавор
Со прибор за на маса или Не:
No
Капацитет:
1
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип:
Сад
Слама Должина:
Никој
Пати:
Yes
Изглед:
Бубрезите Форма

Слични предлози