.

.

2017 1Pcs Нови Нерѓосувачки Челик Преносни Виткање Телескопски Расклопна Отворено Патување Првенство Кригла Keychain Пешачење Патување Колекции

2017 1Pcs Нови Нерѓосувачки Челик Преносни Виткање Телескопски Расклопна Отворено Патување Првенство Кригла Keychain Пешачење

DEN 103.00
DEN 122.88
-16 %

Износ
Во продавницата.

55мм
Устата Дијаметар : Прибл. 45mm
Купот На Дното Дијаметар : Прибл. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Па само да не контактирате!
.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
За рокот за доставување на пратката. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. 75ml
Висина : Околу. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 50mm
Не само Тоа што е забавно, но многу практично, овој Преклопен Вода Првенство е задолжително за зафатен патник Тоа ви помага да се лекови и пијат насекаде.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Со 5 преклопување на слоевите дизајн
Доволно простор за лична употреба
Џеб големина, лесно да се носат
Никогаш не истекување и ' рѓа
Совршен чаши за вода, вино, чај и така натаму
Најдобар помошник за пиење ако одите надвор или имаат патување
Спецификации :
Боја : Сребрена
Големина : Мала Големина
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Јачина На Звук : Прибл.

За производот

Бренд Име:
JETTING

Слични предлози