.

.

Нов Прилагодлив големина шише настроената прстен дизајн на капакот настроената прирачник може да поотворени за конзервирано млеко храна кујнски прибор

Нов Прилагодлив големина шише настроената прстен дизајн на капакот настроената прирачник може да поотворени за конзервирано млеко

DEN 239.04

Износ
Во продавницата.


Прилагодлива големина шише настроената прстен дизајн на капакот настроената прирачник може да поотворени за конзервирано млеко кујнски прибор
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
ПП пластични + силиконски материјал, прилагодлива големина дизајн, погоден за различни големини на капакот, мулти-цел, употребата на напор, е добар помошник за вашиот лименки.
Лесен и удобен за вас да се отвори различни видови на капи,
Погоден за употреба во кујната, кафуле, ресторан и продавници
Големина : околу 20 * 6.5 см
Тежина : 60g
Пакетот вклучува :
1 x кујната може да настроената (не вклучувајќи конзерви и пиво)
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 mm грешка
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

За производот

Тип:
Отварачки
Отварачки Тип:
може да отварачки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
miao-867
Метал Тип:
Пластични
Тип:
Отварачки
Големина:
20*6.5 см
Употреба:
Пиво, конзервирана храна, итн.
Функција:
Безбедно, трајни, заштеда, лесно складирање
Тип -02:
Може да настроената, шише настроената
Број На Модел На:
Кујнски Ножеви
број на модел на -02:
пивско шише форма шише настроената
е - прилагодена:
Yes
Тип На Производ:
кујнски прибор
Тип -3:
капак настроената

Слични предлози