.

.

10pcs NTC Thermistor Отпорник NTC 10D-20 Термички Отпорник Бесплатен Превозот

10pcs NTC Thermistor Отпорник NTC 10D-20 Термички Отпорник Бесплатен Превозот

DEN 127.20

Износ
Во продавницата.


Следниве се Слични производи купи навигација

За производот

Бренд Име:
vanxy
Тип:
Термички Отпорник
Состојба:
Нови
Технологија:
Јаглерод Состав
Број На Модел На:
10D-20
Пакет Тип:
Throught Дупка

Слични предлози