.

.

1PCS Спортски Отпор Јамка Бенд Јога Бендови Гума Вежбање Фитнес Тренинг Салата Сила Отпор Бенд

1PCS Спортски Отпор Јамка Бенд Јога Бендови Гума Вежбање Фитнес Тренинг Салата Сила Отпор Бенд

DEN 93.00
DEN 102.72
-9 %

Износ
Во продавницата.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот Вежба Јога 8 Тип на Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка Нови 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Одлично за старт-базирани сила за обука. Тешки отпор Направени од врвен квалитет гума латекс и нема да над-протега И за мажите и за жените.Младите и Постарите, Тоа не ќе одвратна и twinge градите на косата што понекогаш може да се случи со метални пружини Гума бендови се лесно да се додадат или да се отстранат од кршење на или кршење исклучување акција. Пакет се Вклучени : 1 x Отпор Обука Бендови со OPP вреќа, Не мало кутија Pls : ние ќе испратиме Боја radomly
'

За производот

Одделот За Името:
Унисекс
Функција:
Телото
Примена:
8 Зборот Градите Инвеститорот
Број На Модел На:
HX618
Бренд Име:
Hewolf

Слични предлози