.

.

Висок квалитет led драјвер DC 24-36V 20w 600mA led напојување floodlight возачот (10 серија 2 паралелни) водоотпорен IP66

Висок квалитет led драјвер DC 24-36V 20w 600mA led напојување floodlight возачот (10 серија 2 паралелни) водоотпорен IP66

DEN 272.00
DEN 301.92
-10 %

Износ
Во продавницата.


-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате.
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати.
Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за висока моќност led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен IP66 Струја : 600m A , излезна Моќност : 20 W Текст : 90-264 v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 24 - 36 V големина на : 7. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.2 cm Случај : Алуминиум случај тежина : 125 g/еез
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор X 1 компјутер
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.

За производот

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CE
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Влезен Напон:
90-264 V
Карактеристики:
Други
Повратен Сигнал:
Други
Влезниот Сигнал:
Други
Излезниот Напон:
24-36 V
Гаранција:
3 години гаранција
Тежина:
0kg
Број На Модел На:
LED ЛЕНТА СИЈАЛИЦА
моќност:
20 W
Излезниот Напон:
24-36 V
тековната:
0.6 На
Влезен Напон:
90-264 V
is_customized:
Yes

Слични предлози