.

.

Fedex Високо квалитетни led драјвер 2-3*3 w DC 6-12 V 600mA led напојување floodlight возачот (3 серија 3 паралелни) водоотпорен IP66

Fedex Високо квалитетни led драјвер 2-3*3 w DC 6-12 V 600mA led напојување floodlight возачот (3 серија 3 паралелни) водоотпорен

DEN 5400.00
DEN 6000.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CE
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Влезен Напон:
90-264 V
Карактеристики:
Други
Повратен Сигнал:
Други
Влезниот Сигнал:
Други
Излезниот Напон:
6-12 V
Гаранција:
3 години гаранција
Тежина:
0kg
Број На Модел На:
LED ЛЕНТА СИЈАЛИЦА
моќност:
2-3*3 w
Излезниот Напон:
6-12 V
тековната:
0.6 На
Влезен Напон:
90-264 V
is_customized:
Yes

Слични предлози