.

.

50pcs/многу led драјвер 8-12*1W возачот 8W 9W 10W 11W 12W светилка возачот 85-265V текст за E27 GU10 E14 LED светилка

50pcs/многу led драјвер 8-12*1W возачот 8W 9W 10W 11W 12W светилка возачот 85-265V текст за E27 GU10 E14 LED светилка

DEN 3974.00
DEN 4416.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

65
над 87% Ефикасност
Амбиентална температура -20 - +60 степен
тежина : околу 0.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго. Производ Димензии : 88mm ( должина ) X 38mm ( W ) X 22mm ( висина)
Школка Материјал : бела пластична обвивка
Жица Барања : Текст Браун Сина Линија , на излез црвено " + "црно" -"
2 . јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.
-Одлично го цениме за навремено плаќање.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .
- Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад.
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. Карактеристики На Производот :
• Висока ефикасност , ниска потрошувачка на енергија , заштеда на енергија, заштита на животната средина
• Висока стабилност и ниска бран ја подобрува LED светло ефект , намалување на стапката на светлината
• Да бидеме во согласност со безбедноста, сертификација и електромагнетна компатибилност барања
• Постојан струја LED дизајн обезбедува стабилна , долг живот и светлосни ефекти
• 8 часа, 100% полно оптоварување горат и тест на целиот спектар на можности и заштита
3 .
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.

За производот

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Други
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Тежина:
0.04kg
Повратен Сигнал:
Други
Број На Модел На:
Други
Гаранција:
3 годишна гаранција
Излезниот Напон:
DC 24-65 V
Влезниот Сигнал:
Други
Влезен Напон:
AC 85-265 V
Напон:
DC 24-65 V
тековната:
На 300mA
is_customized:
Yes

Слични предлози