.

.

2017 Нов Тенок Тексас Јакни Outerwear Палта Класичната Кристал Sequins Ретро Јакни Жените Палта Со Заковки Женски Јакни

2017 Нов Тенок Тексас Јакни Outerwear Палта Класичната Кристал Sequins Ретро Јакни Жените Палта Со Заковки Женски Јакни

DEN 1048.00
DEN 1218.72
-14 %

Износ
Во продавницата.

Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена.
Драги Пријатели, овој продавница има различни модни стилови на фустани за жени, колку што ќе се пациентот да избира, таму секогаш е соодветен за вас!
Добри Вести : Купи 3-5 предмети или повеќе во нашата продавница во ЕДНА пратка,
ќе добиете една тајна ПОДАРОК или 1 УСД попуст !! !
(Pls ме потсети)
Answer : ___________________________ NOTE :
1. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1).
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!
.3 инчи)
S : Рамо 35cm, Ракав 54cm, Биста 74cm, Должина 47cm,
М : Рамо 36cm, Ракав 55cm, Биста 76cm, Должина 48cm,
L : Рамо 37cm, Ракав 56cm, Биста 78cm, Должина 49cm,
XL : Рамо 38cm, Ракав 57cm, Биста 82cm, 50cm Должина,
XXL : Рамо 39cm, Ракав 58cm, Биста 86cm, Должина 51cm,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3).
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
WL15070502
Бренд Име:
GRTXIN
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Најлон,Памук
Декорација:
Занитвам,Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Возрасна Група:
Дами
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната:
Пролет, Есен,
Ткаенина Тип:
Платно
Боја Стил:
Природна Боја

Слични предлози