.

.

2017 Мода Жените Самоубиец Јакна Бејзбол Грб Пролет Стојат Јака Долг Ракав Пилот Outerwear Женска Јакна Chaquetas Mujer

2017 Мода Жените Самоубиец Јакна Бејзбол Грб Пролет Стојат Јака Долг Ракав Пилот Outerwear Женска Јакна Chaquetas Mujer

DEN 1083.00
DEN 1969.92
-45 %

Износ
Во продавницата.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. да 18 : 00часот. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
VALINK
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Стенд
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
јакна женски есен
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените

Слични предлози