.

.

Печатени Каубој јакна женски 2017 пролет долг ракав дупка тексас јакна колеџ стил кратки тексас јакна wj321

Печатени Каубој јакна женски 2017 пролет долг ракав дупка тексас јакна колеџ стил кратки тексас јакна wj321

DEN 915.00
DEN 1173.60
-22 %

Износ
Во продавницата.


ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 48 35 56 86 М 49 36 57 90 L 50 37 58 94 XL 51 38 59 98 2 XL 52 39 60 102 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Декорација:
Шема,Џебови,Излитен
Број На Модел На:
WJ321
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични предлози