.

.

3*10 MM 5A 250V Брзо осигурач за доведе стакло ,нови и оригинални

3*10 MM 5A 250V Брзо осигурач за доведе стакло ,нови и оригинални

DEN 309.60

Износ
Во продавницата.


3*10 MM 5 A 250 V Брзо осигурач за доведе стакло ,нови и оригинални
CN1002114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

За производот

is_customized:
Yes
Употреба:
Низок Напон
Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
3*10 MM 5A Стакло ОСИГУРАЧ
Стандарди За Безбедност:
CCC

Слични предлози