.

.

200pcs M3*5/6/7/8 ISO13918 лемење коло столбови од бакар заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви

200pcs M3*5/6/7/8 ISO13918 лемење коло столбови од бакар заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви

DEN 322.00
DEN 378.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

200pcs M35/6/7/8 ISO13918 лемење коло столбови од бакар заварување зглобовите зачекори игла фиксна заварување ореви
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Големина:
m3x5, m3x6, m3x7, m3x8
Број На Модел На:
М3*5/6/7/8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози