.

.

500pcs DIN6923 M3 M4 M5 M6 Челик, со боја цинк хексадецимален страната Орев Ореви

500pcs DIN6923 M3 M4 M5 M6 Челик, со боја цинк хексадецимален страната Орев Ореви

DEN 526.00
DEN 618.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

DIN6923 M3 m4 m5 челик, со боја цинк хексадецимален страната Нут
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Големина:
M4, M3, M5
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6
Тип:
Прирабница И Ореви
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози