.

.

100PCS 3030 Alumininum профил Т ОРЕВ m3 m4 m5 m6 м8 Орев Чекан Орев Алуминиум Конектор Т Fastener Орев Никел Позлатен Јаглероден Челик

100PCS 3030 Alumininum профил Т ОРЕВ m3 m4 m5 m6 м8 Орев Чекан Орев Алуминиум Конектор Т Fastener Орев Никел Позлатен Јаглероден

DEN 172.00
DEN 202.56
-15 %

Износ
Во продавницата.

100 PCS Т ОРЕВ m3 m4 m5 M6 Орев Чекан Орев Алуминиум Конектор Т Fastener Орев Никел Позлатен Јаглероден Челик за 3030 Alumininum профил
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Големина:
M4, M3, M5, M6
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
30 СЕРИЈА M3 M4 M5 M6

Слични предлози