.

.

100Pcs М2 Бела Најлон Хексадецимален Орев DIN952 Пластични Хексагонални Завртки Метрички Пластични Бесплатен Превозот

100Pcs М2 Бела Најлон Хексадецимален Орев DIN952 Пластични Хексагонални Завртки Метрички Пластични Бесплатен Превозот

DEN 359.52

Износ
Во продавницата.


За производот

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
М2 W
is_customized:
Yes

Слични предлози