.

.

Finisar оптички модул 40KM FTRJ1721P1BCL 1310nm

Finisar оптички модул 40KM FTRJ1721P1BCL 1310nm

DEN 1207.20

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот. Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

За производот

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
FTRJ1721P1BCL
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози