.

.

1 Влакна и 7 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Прекинувач,7 RJ45+1Fiber 7 RJ45+1(1*9) порт,со еден режим еден влакна 20km

1 Влакна и 7 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Прекинувач,7 RJ45+1Fiber 7 RJ45+1(1*9) порт,со еден режим еден влакна

DEN 2304.00

Износ
Во продавницата.

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Висок Квалитет со FCC сертификат Состојба : Brand New Производителот : JYTTEK Спецификации
Влакна Медиуми Конвертор 1 Влакна и 7 UTP Пристаништа Влакна се Префрлите
20km 10/100 Ethernet 1310nm
Надворешно Напојување
Висок Квалитет
Карактеристики
Производот
Податоци го Оценувате FX
Податоци го Оценувате TX
Влакна медиуми конвертор
100 Base-SX/LX
10/100 Base-T
Влакна Тип
Влакна Порти
UTP Порти
Еден режим(СМ)
1
7
Растојание
Моќ Барање
Тип На Напојување
20km
AC : 100-260 V; DC : +5 V
Надворешни
Бранова должина
Конектори
РОЕ
1310nm
SC
Никој
Температурата На Работа
Податлив
Vlan
0~70
Конзола
Yes
ПЛАЌАЊЕ
1. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Ви благодариме за вашето разбирање. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети. Сите производи се проверуваат и тестираат пред пратката. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
1 Влакна и 7 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Вклучете Брзо Детали за Местото на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : JYTTEK Број на Модел : JYT-DS817 Производ : Влакна Медиуми Конвертор на Податоци го Оценувате FX : 100 Base-SX/LX Податоци го Оценувате TX : 10/100 Base-T Влакна Тип на : слободен режим(СМ) Влакна/UTP Порти : 1 / 7 Растојание : 20km Моќ Барање : AC : 100-260 V; DC : +5 V Напојување Тип : Надворешни бранова Должина : 1310nm Vlan : Да
10/100 Ethernet 1310nm еден режим влакна медиуми конвертор/прекинувач со 7 UTP пристаништа СМ двојна влакна 20km со Vlan SC connector надворешно напојување.

За производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-DS817-20
Име на производ:
10/100 1Xfiber+ 7XRJ45 влакна се префрлите
Влакна Порта:
SC
singlemode влакна:
9/125uM
растојание:
20KM
Бранова должина:
1310nm
Тип На Напојување:
Надворешни

Слични предлози