.

.

20Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm Дијаметар,OM1 Multimode 62.5/125,Дуплекс,LC да ST Оптички Влакна Patch Кабел за кабелот

20Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm Дијаметар,OM1 Multimode 62.5/125,Дуплекс,LC да ST Оптички Влакна Patch Кабел за кабелот

DEN 888.00

Износ
Во продавницата.


За Нас Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница! Основана во 2008 година, Шенжен ИО-ЛИНК технологии Co. Кабел со дијаметар изнесува 3. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа
Контактирајте со Нас, Ние се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги и пак награда нас со пет ѕвездички.5/125) ,Singlemode(9/125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.5/125, OM1,Дуплекс,20 Meters
Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.
Технички Спецификации :
Нарачка информации :
Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50/125)/(62. Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот ПОБРЗО.0 mm Дијаметар,
Multimode 62.5/125um се достапни исто така, ако сакате 62.5/125um, ве молам дозволете ми да знам кога ќе го поставите PO. Сите производи мора да бидат во нивната оригинална состојба., Ltd е една од водечките производителот,нудејќи влакна optical трансиверите,оптички влакна patch кабли и оптичките опрема. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа (освен Викенд и Одмор ). Сите увоз давачки и даноци се одговорност на купувачот. Предмети се испраќаат до купувачот е потврдено адреса од понеделник до петок (Викенд& Празник исклучени) ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред касата. Нашата гаранција не ги покрива злоупотреба, физички оштетувања, оштетувања од вода, губење или кражба.
Влакна Печ Кабелот Кабел,LC/PC-ST/PC,3.
Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот.

За производот

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
EBMD6LCST020
Состојба:
Нови
Должина на кабел:
20meters
Конектор A:
LC
Конектор Б:
ST
кабелот тип:
Дуплекс
Основни gladding дијаметар:
62.5/125
Влакна Тип:
OM1
боја:
Портокал
Влакна со дијаметар:
3.0 mm
Се прилагодите:
Поддршка

Слични предлози