.

.

CWDM-SFP-1550 -1.25 Gb/s CWDM SFP 1550nm (Компатибилен со CISCO)

CWDM-SFP-1550 -1.25 Gb/s CWDM SFP 1550nm (Компатибилен со CISCO)

DEN 3600.00

Износ
Во продавницата.

CWDM-SFP-1550 - 1.25 Gb/s CWDM SFP 1550nm Cisco 100% Компатибилен
CWDM-SFP-1550
100% Компатибилен Cisco
1.25 GBASE-CWDM SFP 1550nm 80km transceiver
Висок Квалитет со CE,Ro Hs,FCC
Карактеристики & Спецификации Форма Фактор : SFP Вид Уред : Transceiver Интерфејс модул (Bus) Тип : Plug-in-модул Конективност Технологија : Wired Апликација : 1.25 GBASE-CWDM Трансфер на Податоци го Оценувате : 1.25 Gbps бранова Должина : 1550nm Макс Далечина : 80km Влакна Тип : SMF Конектор : Дуплекс LC ХУМОР : Без ХУМОР Температурата на работа : 0~70 °C во Согласност со MSA SFP Спецификација

За производот

Број На Модел На:
CWDM-SFP-1550
Бренд Име:
LODFIBER
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични предлози