.

.

SFP-GE-S - 1000BASE-SX SFP MMF, 850nm, 550m,со ХУМОР двојна LC/PC (Компатибилен со Cisco)

SFP-GE-S - 1000BASE-SX SFP MMF, 850nm, 550m,со ХУМОР двојна LC/PC (Компатибилен со Cisco)

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.

SFP-GE-S - Cisco 100% Компатибилен
SFP-GE-S
100% Компатибилен Cisco
1000 BASE-SX SFP 850nm 550m transceiver
Висок Квалитет со CE,Ro Hs,FCC
Карактеристики & Спецификации Форма Фактор : SFP Вид Уред : Transceiver Интерфејс модул (Bus) Тип : Plug-in-модул Конективност Технологија : Wired Апликација : 1000 BASE-SX Трансфер на Податоци го Оценувате : 1 Gbps бранова Должина : 850nm Макс Далечина : 550m Влакна Тип : MMF Конектор : Дуплекс LC ХУМОР : Со ХУМОР Температурата на работа : 0~70 °C во Согласност со MSA SFP Спецификација

За производот

Бренд Име:
LODFIBER
Број На Модел На:
SFP-GE-S

Слични предлози