.

.

Бесплатен превозот!За D-Link 10GBASE CWDM SFP+ transceiver,10G од 80KM 1470~1610nm јас zr SFP+ оптички модул 3 години гаранција!

Бесплатен превозот!За D-Link 10GBASE CWDM SFP+ transceiver,10G од 80KM 1470~1610nm јас zr SFP+ оптички модул 3 години гаранција!

DEN 26186.00
DEN 27564.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Најголемиот дел Купувачот ве молиме Контактирајте со нас Пред Наддавање!
ГАРАНЦИЈА
Ние и ветуваме на сите рекламира оптички трансивери се сосема нови со нови компоненти и делови и апсолутно никогаш не користите стар и обновена материјали.
Она што НИЕ ги ДОСТАВУВАМЕ
Ние ги доставуваме сите видови на компатибилен оптички transceiver модули, вклучувајќи SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, БИДИ,CWDM,DWDM и други посебни transceiver модули. Ви благодариме!
4.3 international Express, како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, UPS-от,ТНТ се опционални на ваше барање,цената ќе биде на купувачи сметка. Сите оптички трансивери се преку функционален тест и стареење тест.

За производот

Компатибилен:
D-Link
Бренд Име:
Opmedia
Број На Модел На:
CWDM SFP-10G-ЈАС ZR

Слични предлози