.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Леење компатибилен 10GBASE-BX10, Биди 10GBASE SFP+ сса 10 километри 1270Tx/1330Rx ИЛИ 1330Tx/1270Rx оптички transceiver

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Леење компатибилен 10GBASE-BX10, Биди 10GBASE SFP+ сса 10 километри 1270Tx/1330Rx ИЛИ 1330Tx/1270Rx оптички

DEN 8919.00
DEN 9388.80
-5 %

Износ
Во продавницата.

Со цел да се добие предмети непречено, ве молиме да ја потврдите вашата дестинација адреса и контакт број откако ќе се направи исплата.
Сса 10 километри БИДИ SFP+ трансивери се дизајнирани за bi-directional 10 G сериски оптички дата комуникации како што IEEE 802.ако вредноста на пакетот е повеќе од Ќе се наплаќа даноци.3, ae 10 GBASE-LW
Вграден Дигитален Дијагностичка Функција Апликации 10 GBASE-LR во 10.953 Gbps Други Оптички Линкови НАШАТА ФАБРИКА СЕРТИФИКАТИ
ПАКУВАЊЕ
За трансиверите,имаме белата кутија за sigle производ и antistaic кутија за 10~20pcs
Ве молиме внимателно прочитајте совети
ПРЕВОЗОТ
1.10 GBASE 1270nm TX/1330nm RX ИЛИ 1330 Tx/1270 Rx Биди SFP+ сса 10 километри Transceiver,Компатибилен
со Леење опрема.3, ae 10 GBASE-BX со користење на 1330(1270nm) предавател и 1270(1330) nm приемник. Ако имате испорака барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе бидеме среќни да accomodate вас.
ВАЖНО : КОГА прави НАРАЧКА,ве МОЛИМЕ да се НАВЕДЕ бранова ДОЛЖИНА 1270nm TX/1330nm RX ИЛИ 1330 Tx/1270 Rx,И КОЛИЧИНАТА НА СЕКОЈА од нив . На transceiver се состои од две одделенија : предавателот дел се користи повеќе квантна и 1330(1270) nm DFB ласерски и е класа 1 ласерски во согласност според Меѓународната Безбедност Стандард IEC 60825., освен за Braizil,тоа ќе биде 60~90days. Ви благодариме!
4.
Производ Карактеристики
Оперативни податоци стапка до 10. Ние брод на стоките за сите земји во светот. Најголемиот дел Купувачот ве молиме Контактирајте со нас Пред Наддавање!
ГАРАНЦИЈА
Ние и ветуваме на сите рекламира оптички трансивери се сосема нови со нови компоненти и делови и апсолутно никогаш не користите стар и обновена материјали. Нашите производи се компатибилни со Cisco, Ciena, H3 C, HP, Екстремни, Леење, Avaya, D-link, Алкател, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Смрека, Ruijie, Zyxel, Huawei,итн.1 Ние обезбеди бесплатен превозот со Epacket на сад,пакети треба да биде помалку од 2000gram,времето за испорака е околу 7-20days.3 V Напојување и TTL Логика Интерфејс
Симплекс LC Конектори Интерфејс
Топла Pluggable
Моќ Дисипација
Оперативен случај температура Стандард : 0°C до +70°C
Просечна Излезна Моќност : -5~0d Bm
Примачот на Осетливост : -14d Bm
Во согласност со SFP+ MSA Спецификација SFF-8431
Во согласност со IEEE 802. Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички трансиверите од датумот на испорака.Ние ќе им даде целосна наплата ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Она што НИЕ ги ДОСТАВУВАМЕ
Ние ги доставуваме сите видови на компатибилен оптички transceiver модули, вклучувајќи SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, БИДИ,CWDM,DWDM и други посебни transceiver модули.

За производот

Компатибилен:
Леарница
Број На Модел На:
Биди SFP+
Бренд Име:
Opmedia

Слични предлози