.

.

За D-Link 1000Base-LH,1.25 G 1310nm 40km SFP trasceiver, SFP-GE-LH ,ХУМОР,dual LC конектори

За D-Link 1000Base-LH,1.25 G 1310nm 40km SFP trasceiver, SFP-GE-LH ,ХУМОР,dual LC конектори

DEN 1580.00
DEN 1663.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Нашите производи се компатибилни со Cisco, Ciena, H3 C, HP, Екстремни, Леење, Avaya, D-link, Алкател, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Смрека, Ruijie, Zyxel, Huawei,итн. Сите давачки и даноци кои се одговорност на купувачот.3 international Express, како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, UPS-от,ТНТ се опционални на ваше барање,цената ќе биде на купувачи сметка.2 Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е исто така бесплатен превозот,пакети треба да биде помалку од 2000gram, Ова превозот начин да ги достави до сите главни земји во светот,нормално времето за испорака е 16~35days.25 Gb/s податоци линкови
DFB ласерски предавател и PIN фото-детектор.Ние ќе се обидеме да се најде најдобрите превозот начин според различни локација за да се спаси товар. Ние брод на стоките за сите земји во светот. Најголемиот дел Купувачот ве молиме Контактирајте со нас Пред Наддавање!
ГАРАНЦИЈА
Ние и ветуваме на сите рекламира оптички трансивери се сосема нови со нови компоненти и делови и апсолутно никогаш не користите стар и обновена материјали.Ние ќе им даде целосна наплата ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
До 40km достигнат далечина
1310nm бранова должина
Топло-pluggable SFP стапало
Дуплекс LC pluggable оптички интерфејс
Ниска моќ дисипација
Метално куќиште, за пониски EMI
Ro HS согласност и олово-бесплатно
Поддршка Дигитални Дијагностички Мониторинг интерфејс
Еден +3.
Она што НИЕ ги ДОСТАВУВАМЕ
Ние ги доставуваме сите видови на компатибилен оптички transceiver модули, вклучувајќи SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, БИДИ,CWDM,DWDM и други посебни transceiver модули.
Враќање & Наплата
Ако не сте задоволни со производот(s) сте го купиле,ние ќе рефундирање на дека кога предмети вратени. Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички трансиверите од датумот на испорака. За Braizil клиенти,ве молиме да ги вклучуваат ДДВ број во цел на информации,Наредби може да биде одложен ако немаме вашиот ДДВ број., освен за Braizil,тоа ќе биде 60~90days. Сите оптички трансивери се преку функционален тест и стареење тест.ако вредноста на пакетот е повеќе од Ќе се наплаќа даноци. Со цел да се добие предмети непречено, ве молиме да ја потврдите вашата дестинација адреса и контакт број откако ќе се направи исплата. Ви благодариме!
4.3 V напојување
АПЛИКАЦИИ
Замени да се префрлате Интерфејс
Брз Етернет
Вклучен Backplane Апликации
Рутер/Сервер Интерфејс
Други Оптички Линкови
Нашата Фабрика
Сертификати
ПАКУВАЊЕ
За трансиверите,имаме белата кутија за sigle производ и antistaic кутија за 10~20pcs
Ве молиме внимателно прочитајте совети
ПРЕВОЗОТ
1.

За производот

Број На Модел На:
SFP-GE-LH-DLINK
Компатибилен:
D-Link
Бренд Име:
Opmedia

Слични предлози