.

.

22 тип на оптички влакна ладно делница комплет SKL-60-тите години оптички влакна машина мини пенкало optical power meter

22 тип на оптички влакна ладно делница комплет SKL-60-тите години оптички влакна машина мини пенкало optical power meter

DEN 3785.00
DEN 3984.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Производ слика :
Забелешка : од меѓународниот воздушен не дозволува содржи запаливи и експлозивни материи, па на единство не ги содржи батеријата испорака, ви благодариме за разбирањето!
Optical power meter може да се измери 7 бранови должини како што 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm, тестот опсег е -70d Bm~+10d Bm. 1 MW метал со црвено пенкало може да го тестира 3-5 километри на оптички влакна.
Влакна машина за ладно раскрсница!
Потсетник
Поради релативно висока вредност на стоката декларација. една недела подоцна.за да ги видите логистика ажурирање на евиденцијата.како што се прикаже да ги локалните обичаи.ве молиме купувачите.може да се преземе иницијатива да се јавите на локално царинење помош. со цел да се заштити стока се вратени или уништени.ви благодариме. Потврди царинење.потоа цел. Ви благодариме за вашата поддршка.

За производот

Број На Модел На:
SKL-60-ТИТЕ
Објектот Должина:
1m
Бренд Име:
AUA

Слични предлози