.

.

JYTTEK Поларизација одржување влакна collimator 1550nm ВО странска валута/PC 3.2X10mm Злато позлата Влакна collimator

JYTTEK Поларизација одржување влакна collimator 1550nm ВО странска валута/PC 3.2X10mm Злато позлата Влакна collimator

DEN 3498.24

Износ
Во продавницата.

Оптичка Моќност(Г. Ние организираме на пратката од понеделник до петок.

За производот

Број На Модел На:
JYT-PM
Бренд Име:
jyttek
работната далечина :
10мм
Влакна Тип:
pm1550
Влакна должина:
1.0 M
conector:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/PC
моќност:
500mW

Слични предлози