.

.

1080P HD CVI AHD TVI 2 Каналот Видео Влакна Optical Медиа Конвертори со RS485 Податоци За 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD видео надзор

1080P HD CVI AHD TVI 2 Каналот Видео Влакна Optical Медиа Конвертори со RS485 Податоци За 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD видео

DEN 3739.00
DEN 4560.00
-18 %

Износ
Во продавницата.

Сите гаранции не покрива штета поради злоупотреба или компатибилност.Ако најдете било дефект за објект во 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци, или да се вратат откако ќе ги примите на неисправни објект.
Плаќање : Alipay,Paypal
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-пошта пред да се вратат на вашиот предмет, бидејќи некои решенија не може да бара враќање на вашиот објект. Купувачот бара да плаќаат за своите поштенски трошоци да се врати на објект за нас.
За животна средина :
Системи за безбедност Радио и телевизиски пренос Видео мониторинг Изградба на системи за контрола на Воз/Висока брзина на патот следење Интелигентни Сообраќај Систем за Следење (СВОЈАТА) Далечински мултимедијална настава / кампусот следење Долги радио и телевизиски пренос систем
Оптички индекс : Оптички Интерфејс : ФК оптички Влакна : Single-mode (9/125µm), Multimode 50/125um ,62.5/125µm бранова Должина : 1310/1550µm Пренос на далечина : single-mode влакна 0-20 KM, Мулти режим влакна 0~300meters
Видео Индекс : Видео : 2 каналот Видео Интерфејс : BNC Поддршка 1280 H и 1920 H HD видео формат Поддршка 1280×720, 1280×960,1920×1080 @25 Hz, @30 Hz,@50 Hz,@60 HZ Поддршка 1280 H/25f,1280 H/30f,1280 H/50f,1280 H/60f,1920 H/25f, 1920 H/30f HD формат Коаксијален кабел за пренос должина : 1080p до 300meters.
* Нови Пристигнување * Висок Квалитет И Со Високи Перформанси
Мултифункционален Видео Оптички конвертори ,За 1080 P HD CVI /AHD/TVI Камери, Еден режим до 20 Km
Значи Време Помеѓу Неуспех (MTBF) : ≥100,000 часа
Defualt да брод од еден режим модел, ако треба мулти-режим модел, ве молиме оставете порака по вашата цел.
Поддршка Камери :
CVI : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720) AHD : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720) TVI : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720). Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
Други Политики :
1.720p до 500meters Видео Влез / Излез Отпорност : 75ohm ( неурамнотежени ) ; Видео пропусен Опсег 100 MHz; Видео формат компатибилен PAL, NTSC, SECAM; испраќачот ниво на текст : > 500m Vp-стр примачот излез ниво : 1 Vp-p Влез и излез отпорност : 75 ohm примачот подемот и падот пати : приемникот maximum jitter :
Податоци индекс : RS485 обратна насока податоци Конектор : терминал блок
Генералниот индекс
1. Ако не добивате нашиот одговор, ние ќе ви одговори на вас по приемот на вашата повторно да го испрати е-мејл како е можно поскоро. Ако објектот не е доволно за вас, кога ќе се примени, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Бренд Име:
GuantaiTelcom
Број На Модел На:
GSH/2V1D-S1080P
Поддршка камери:
Coax 1080p 960p 720p CVI AHD TVI
Пренос на далечина:
Еден режим 0~ 20KM, Multimode 0~300meters
Поддршка видео формат:
PAL, NTSC, SECAM
Влакна Порта:
FC
Поддршка:
1280H и 1920H HD
Податоци:
RS485 обратна насока

Слични предлози