.

.

A-80-ТИТЕ Зелена Автоматско Приклучување Splicer Машина Оптички Влакна Фузија Splicer Оптички Влакна Спојување Машина Оптички Заварување Машина

A-80-ТИТЕ Зелена Автоматско Приклучување Splicer Машина Оптички Влакна Фузија Splicer Оптички Влакна Спојување Машина Оптички

DEN 40896.00

Износ
Во продавницата.

Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. за да се избегне уривање три во една општа тела (генерално : гол влакна pigtail, и flex).Кинески и англиски двојно јазик префрлување, Кинески и англиски инструкции. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
ИСПОРАКА
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. (default портокал) 3. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
A-80-ТИТЕ Зелена Автоматско Приклучување Splicer Машина Оптички Влакна Фузија Splicer Оптички Влакна Спојување Машина Оптички Заварување Машина
Карактеристики :
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено.
ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети. портокалова, зелена двојна боја по избор. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Влакна core усогласување, 7-9 секунди топење, 18-26 секунди греење (топлинска време може да се постави, греење температурата може да се прилагоди). За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex.

За производот

Бренд Име:
AUA
Број На Модел На:
A-80-ТИТЕ ГОДИНИ
Применливи влакна:
СМ(G. 652&G. 657), ММ,DS,NZDS,и само-definded оптички влакна видови
Просечната загуба splice:
0.02 dB(СМ), 0.01 dB(MM), 0.04 dB(ДС/NZDS),
Типичен спојување време:
9 секунди
Типичен Греење Време:
26 секунди
Оптички влакна aglinment:
Прецизни за усогласување ,pvc јадро alignement, caldding alignemnt
Јазик:
Кинески , Англиски

Слични предлози