.

.

OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP+850NM-10G-300М-MM-ESFP SFP Оптички Влакна Опрема

OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP+850NM-10G-300М-MM-ESFP SFP Оптички Влакна Опрема

DEN 3350.40

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт
See Me услуга.
产品包装后的尺寸 : 3 Сантиметри * 8 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Килограм 该产品审核不通过,您无法编辑。

За производот

Број На Модел На:
TPP1XGDSOIZABE2G
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози