.

.

2 Влакна и 4 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Прекинувач,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) порт,со еден режим еден влакна 20km

2 Влакна и 4 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Прекинувач,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) порт,со еден режим еден влакна

DEN 2351.52

Износ
Во продавницата.

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања.
ИСПОРАКА
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ние може да прифатат плаќање преку Зачувам, Western Union и Т/Т најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Сите производи се проверуваат и тестираат пред пратката. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex.Ви благодариме за вашето разбирање. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Висок Квалитет со FCC сертификат Состојба : Brand New Производителот : JYTTEK Спецификации
Влакна Медиуми Конвертор 1 Влакна и 4 UTP Пристаништа Влакна се Префрлите
20km 10/100 Ethernet 1310nm
Надворешно Напојување
Висок Квалитет
Карактеристики
Производот
Податоци го Оценувате FX
Податоци го Оценувате TX
Влакна медиуми конвертор
100 Base-SX/LX
10/100 Base-T
Влакна Тип
Влакна Порти
UTP Порти
Еден режим(СМ)
1
4
Растојание
Моќ Барање
Тип На Напојување
20km
AC : 100-260 V; DC : +5 V
Надворешни
Бранова должина
Конектори
РОЕ
1310nm
SC
Никој
Температурата На Работа
Податлив
Vlan
0~70
Конзола
Yes
ПЛАЌАЊЕ
1.

За производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-WS824-20
Име на производ:
10/100 2xfiber+ 4xRJ45 влакна се префрлите
Влакна Тип:
Singlemode
Бранова должина:
1310/1550nm
растојание:
20KM
конектор:
SC
моќност:
Надворешна сила
Димензии:
118X86X27mm

Слични предлози