.

.

10/100 медиуми конвертор Прекинувач,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) порт,со еден режим двојна влакна 20km

10/100 медиуми конвертор Прекинувач,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) порт,со еден режим двојна влакна 20km

DEN 1770.24

Износ
Во продавницата.

Ако објектот ќе пристигне, а не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас да се врати на точка за размена.Вратите не може да се прифати за било која друга причина.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува
Плаќање :
1.Ние гарантираме за објектот ќе купување е објектот што е опишано тука ,и е во состојба опишана.Ние само бродот да Alipress потврди адреса. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.
Враќање :
1.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4.
Повратни информации :
1. Тоа трае околу 30-40 дена (САД, CA, АУ,). Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30 дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.Ние се залагаме за 100% задоволство. Висок Квалитет со FCC сертификат Состојба : Brand New Производителот : JYTTEK Спецификации
Влакна Медиуми Конвертор 2 Влакна и 4 UTP Пристаништа Влакна се Префрлите
20km 10/100 Ethernet 1310nm
Надворешно Напојување
Висок Квалитет
Карактеристики
Производот
Податоци го Оценувате FX
Податоци го Оценувате TX
Влакна медиуми конвертор
100 Base-SX/LX
10/100 Base-T
Влакна Тип
Влакна Порти
UTP Порти
Еден режим(СМ)
2
4
Растојание
Моќ Барање
Тип На Напојување
20km
AC : 100-260 V; DC : +5 V
Надворешни
Бранова должина
Конектори
Никој
1310nm
SC
Никој
Температурата На Работа
Податлив
Vlan
0~70
Конзола
Yes
Транспорт :
1.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам.Ве молиме извештај во рок од 3 дена и се врати на нас во рок од 7 дена од доби датум за размена. Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси.
2 Влакна и 4 UTP Пристаништа Влакна Медиуми Конвертор Влакна Вклучете Брзо Детали за Местото на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : JYTTEK Број на Модел : JYT-DS824 Производ : Влакна Медиуми Конвертор на Податоци го Оценувате FX : 100 Base-SX/LX Податоци го Оценувате TX : 10/100 Base-T Влакна Тип на : слободен режим(СМ) Влакна/UTP Порти : 2 / 4 Растојание : 20km Моќ Барање : AC : 100-260 V; DC : +5 V Напојување Тип : Надворешни бранова Должина : 1310nm Vlan : Да
10/100 Ethernet 1310nm еден режим влакна медиуми конвертор/прекинувач со 4 UTP пристаништа СМ двојна влакна 20km со Vlan SC connector надворешно напојување.

За производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-DS824
Преносот Го Оценувате:
10/100Mbps
Пренос на далечина:
20KM
Влакна Порта:
SC Singlemode двојна влакна
Мрежна порта:
RJ45
Бранова должина:
1310nm
Напојување:
DC5V1A
димензија:
118mmX86mmX27mm
Работна температура:
Работна температура

Слични предлози