.

.

1pc Терминали Crimping алатки ХТ-202B , AWG 10-28 , ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАН

1pc Терминали Crimping алатки ХТ-202B , AWG 10-28 , ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАН

DEN 521.76

Износ
Во продавницата.


1pc Терминали Crimping алатки ХТ-202 B , AWG 10-28 , ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАН

Плаќање
Ние не само што ги прифати Alipay плаќање.
Превозот
* Сите нарачки ќе бидат обработени во 1 работни дена од денот на исплата.
* Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.
* Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет рок од 10 работни дена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
******************************************************** Забелешка ********************************************************
Вашите 5 ѕвезда позитивни повратни информации е голем поттик за нас. Треба да имате било пребарување или наидат на проблем со нашиот производ или услуга, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress систем за пораки пред да замине Негативни/Нервните повратни информации. Ние ќе направиме сите ние може да се реши..Ви благодариме.

За производот

Бренд Име:
KELUSHI
Број На Модел На:
ХТ-202B

Слични предлози