.

.

Извор SPP-8F-LR-IDFC-HW, СМ 6.144 G 1310nm сса 10 километри

Извор SPP-8F-LR-IDFC-HW, СМ 6.144 G 1310nm сса 10 километри

DEN 1046.40

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

За производот

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
SPP-8F-LR-IDFC-HW
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози