.

.

1260~1650nm (1310/1490/1550/1625/1650nm) Не-Latching 1x2 Механички Оптички Влакна Switch SC АПЦ Конектор

1260~1650nm (1310/1490/1550/1625/1650nm) Не-Latching 1x2 Механички Оптички Влакна Switch SC АПЦ Конектор

DEN 2880.00

Износ
Во продавницата.

25
Повторливост
d B
≤±0. ве молиме контактирајте услуга.5 м
ОО : Никој
FP : ФК/PC
ФА : ФК/АПЦ
СП : SC/PC
SA : SC/АПЦ
ЛП : LC/PC
ЛА : LC/АПЦ
Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точни
Сликата е само за референца.8
Се Вратите На Тежината
d B
ММ≥30 СМ≥50
Crosstalk
d B
ММ≥35 СМ≥55
PDL
d B
≤0. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. (XYT-TECH) Sharetop изложба план : Кабина Бр 23 E02.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
А
Б
C
D
E
С
G
Режим
Бранова должина
Напон
Контрола Модел
Влакна Со Дијаметар
Влакна Должина
Конектор
СМ : 9/125um
М5 :
50/125um
M6 :
62.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас .25
TDL
d B
≤0.
Повратни информации 1.
1×2 Механички Оптички Преклопник
Карактеристики
Неспоредлив Ниска Цена
Ниска вметнување на Косата
Висок Канал Изолација
Висока Стабилност, Висока Сигурност
Епоксидна-слободен на Оптички Пат
Latching или Не-latching
Апликации
Оптичка Мрежа
Заштита/Обнова
Оптички Singnal Рутирање
Конфигурираат Оптички Add/Drop
Предавателот и приемникот заштита
Мрежа Тест Систем
Перформанси
Параметри
1×2
Бранова Должина Опсег
nm
670~980
1260~1650
Operating Wavelength
nm
670/785/850/980
1310/1490/1550/1625/1650
Вметнување На Косата
d B
Typ : 0.02
Напојување
v
3.Април 24-27,2018 Expocentre,Москва
. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцела ќе биде испратена назад до нас. Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
За Превозот 1. ЦЕЛ ОТКАЖУВАЊЕ
Можете да ја откажете вашата цел во секое време пред цел е comfirmed од нас. ЗА ДАНОК Ако не постои посебна порака,ние ќе ги прогласи за вистинската вредност на стоките,Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. НАПОМЕНА : 1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена. Понекогаш парцела потребни ви оди на локални поштата да ги собереш.
Враќање и замена
1. ако итна, ве молиме контактирајте со нас.5/125um
85 : 850nm
13 : 1310nm
14 : 1490nm
15 : 1550nm
162 : 1625nm
165 : 1650nm
13/15 : 1310/1550nm
3 : 3 V
5 : 5 V
L : Latching
N : Не-
Latching
25 : 250um
90 : 900um
20 : 2.Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Број На Модел На:
XYT-OSW-XXX
Име:
Механички Оптички Преклопник
Број на канал:
1x2 оптички влакна префрлате
Бранова должина:
1260~1650nm
Влакна должина:
1m или прилагодени
лабава цевка:
0.9 милиметри
конектор:
ФК UPC конектор
Влакна Тип:
SMF-28e
Примена:
влакна линија / мрежа за мониторинг
Пакет:
стандард пакување
Latching тип:
Не-Latching

Слични предлози