.

.

Оригиналниот SOGP4321-PSGB GPON-OLT-Класа Б+

Оригиналниот SOGP4321-PSGB GPON-OLT-Класа Б+

DEN 2352.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

За производот

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
SOGP4321-PSGB
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози