.

.

СВ женски LC машки Адаптер за Оптички Влакна СМ Симплекс Влакна

СВ женски LC машки Адаптер за Оптички Влакна СМ Симплекс Влакна

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


Функција :
Обновливи до 1000 пати
Висока прецизност и добра compatiblity
Висока сигурност и стабилност
Спецификација :
1. Хибрид адаптер тип : ST(Женски) да LC(Машки)
2. Влакна tyle : СМ 9/125 Влакна.
3. Вметнување на Косата(дп) : Помалку од 0.50
4. Повторливост(дп) : Поголема од 0.38
5. Заменливост(дп) : Помала од 0.20
6. Sleeve Штекер Материјал : Циркониум диоксид керамички
7. Работна температура : -25 C на +75 C.
8. Температура на чување : 25 C на +75 C.
Параметар
Единица
СВ женски LC машки
СМ
PC/UPC/АПЦ
Вметнување На Косата (Типична)
d B
≤0.2
Се Вратите На Тежината
d B
≥60
Exchangeability
d B
≤0.2
Повторливост
d B
≤0.2
Издржливост
Време
> 1000
Температурата На Работа
C
-40~75
Температура На Чување
C
-45~85 Транспорт :
1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси.
2. Тоа трае околу 30-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес.
3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30 дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас.
Повратни информации :
1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.
2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува
Плаќање :
1.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам.
2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам.
3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4.Ние само бродот да Alipress потврди адреса.
Враќање :
1.Ние се залагаме за 100% задоволство.
2.Ние гарантираме за објектот ќе купување е објектот што е опишано тука ,и е во состојба опишана.
3.Ако објектот ќе пристигне, а не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас да се врати на точка за размена.
4.Вратите не може да се прифати за било која друга причина.
5.Ве молиме извештај во рок од 3 дена и се врати на нас во рок од 7 дена од доби датум за размена.

За производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT
конектор:
ST-LC

Слични предлози