.

.

Dell PowerConnect 407-10459 Компатибилен 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m ДОМ Transceiver

Dell PowerConnect 407-10459 Компатибилен 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m ДОМ Transceiver

DEN 1919.52

Износ
Во продавницата.

3125 Gbps бранова Должина 1310nm Max Кабел Далечина* 220m @ MMF/300 метри @ SMF Интерфејс LC дуплекс Оптички Компоненти FP 1310nm Кабел Тип MMF/SMF ДОМ Поддршка Да TX Power -6. Ако ние немаме акции ниту во еден од нашите глобални магацини, пратката ќе биде одложен за 1-2 дена. Со зголемените продажба и поволни за повратни информации од корисниците, LODFIBER е се шири брзо низ светот и е да стане водечки снабдувач на оптички комуникациски индустрија. Пакување & Етикетирање на Оваа лесно да се справи и добро заштитена transceiver пакет е означени и обележани како стандардно LODFIBER стандарди.5 d Bm Приемник Чувствителност Комерцијални Температура Опсег од 0 до 70°C (32 до 158°F) HTS-Усогласен Закон 8517706000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER. DHL ќе преземат 2-4 работни дена за испорака и Fed Ex само треба 1-3 дена. ОЕМ & Царина Партнерство со различни од светска класа ОЕМ производителите за над 8 години, LODFIBER е во можност да обезбеди сопствени високо квалитетни и ефективни решенија за сите потреби и спецификации, вклучувајќи оптички дизајн, механички дизајн, Печатени Коло (PCB) изгледот и електрични дизајн, софтвер & фирмверот дизајн, интегрирани во собранието, посебни етикети, итн. LODFIBER помина многу систем за квалитет verifications, како CE, Ro HS, FCC, формирано е меѓународно стандардизиран систем за обезбедување квалитет и строго се спроведуваат стандардизирани управување и контрола во текот на дизајн, развој, производство, инсталација и услуга. Доживотна Гаранција на Сите оптички влакна производи во LODFIBER се целосно оправдани против дефекти во материјалот и изработката со доживотна гаранција.Dell Power Connect 407-10459 Компатибилен 10 GBASE-LRM SFP+ Transceiver (MMF/SMF, 1310nm, 220m/300 метри, LC, ДОМ) Детали за Производот Dell Вистински 407-10459 Добавувачот Име LODFIBER Форма, Тип SFP+ Max Податоци го Оценувате 10. За Шпанија, Италија, Бразил и некои други земји, објекти ќе биде потребно подолго време за да се дојде поради царинската clearan
. Објекти често се превезува на истиот ден (некои трансиверите може да биде надвор од вратата во 20 минути). Мрежа производители на опрема за сите имаат упатства во која се наведува дека гаранцијата за поддршка на нивните производи, не ќе бидат погодени. Кориснички етикета или пакет решенија се достапни на барање. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Пратката LODFIBER може да брод преку Fed Ex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS или клиент-организира превозникот. Ве молиме Имајте во предвид : Инсталирање на трети лица transceiver не празнина вашата мрежна опрема гаранција.

За производот

Бренд Име:
LODFIBER
Број На Модел На:
407-10459

Слични предлози