.

.

3m (10ft) Enterasys Мрежи 40GB-C03-QSFP Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

3m (10ft) Enterasys Мрежи 40GB-C03-QSFP Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 3120.00

Износ
Во продавницата.

84 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 1470-AAWN58°F) Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER. Ако ние немаме акции ниту во еден од нашите глобални магацини, пратката ќе биде одложен за 1-2 дена.Enterasys Мрежи 40 GB-C03-QSFP Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (3-метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 28 AWG)
Детали за производот Enterasys Вистински 40 GB-C03-QSFP Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 28 AWG Должина на Кабел 3м(9. DHL ќе преземат 2-4 работни дена за испорака и Fed Ex само треба 1-3 дена. Доживотна Гаранција на Сите оптички влакна производи во LODFIBER се целосно оправдани против дефекти во материјалот и изработката со доживотна гаранција. Ве молиме Имајте во предвид : Инсталирање на трети лица transceiver не празнина вашата мрежна опрема гаранција. Објекти често се превезува на истиот ден (некои трансиверите може да биде надвор од вратата во 20 минути). LODFIBER помина многу систем за квалитет verifications, како CE, Ro HS, FCC, формирано е меѓународно стандардизиран систем за обезбедување квалитет и строго се спроведуваат стандардизирани управување и контрола во текот на дизајн, развој, производство, инсталација и услуга. Кориснички етикета или пакет решенија се достапни на барање. Пакување & Етикетирање на Оваа лесно да се справи и добро заштитена transceiver пакет е означени и обележани како стандардно LODFIBER стандарди. За Шпанија, Италија, Бразил и некои други земји, објекти ќе биде потребно подолго време за да се дојде поради царинската clearan
. ОЕМ & Царина Партнерство со различни од светска класа ОЕМ производителите за над 8 години, LODFIBER е во можност да обезбеди сопствени високо квалитетни и ефективни решенија за сите потреби и спецификации, вклучувајќи оптички дизајн, механички дизајн, Печатени Коло (PCB) изгледот и електрични дизајн, софтвер & фирмверот дизајн, интегрирани во собранието, посебни етикети, итн. Мрежа производители на опрема за сите имаат упатства во која се наведува дека гаранцијата за поддршка на нивните производи, не ќе бидат погодени. Оваа гаранција не ги покрива оштетувањата предизвикани од несреќа, несоодветна грижа, несоодветното користење, небрежност, нормална употреба и абење, или природни дефект на бои и материјали во текот на продолжената време и употреба. Со зголемените продажба и поволни за повратни информации од корисниците, LODFIBER е се шири брзо низ светот и е да стане водечки снабдувач на оптички комуникациски индустрија.

За производот

Број На Модел На:
40GB-C03-QSFP
Бренд Име:
LODFIBER

Слични предлози