.

.

HW OSX010N02 10G-1310nm-сса 10 километри-СМ-XFP 10g од сса 10 километри XFP модул

HW OSX010N02 10G-1310nm-сса 10 километри-СМ-XFP 10g од сса 10 километри XFP модул

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

За производот

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
OSX010N02
Пакување форми:
xfp
Преносот Го Оценувате:
10 g
Пренос на далечина:
10 км
Емисија бранова должина :
1310 nm
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози