.

.

IBM ServeRAID M1015 46M0831 PCI-Експрес 2.0 x8 Низок Профил SATA / САС RAID Контролер Картичка

IBM ServeRAID M1015 46M0831 PCI-Експрес 2.0 x8 Низок Профил SATA / САС RAID Контролер Картичка

DEN 2784.00

Износ
Во продавницата.

Дознај повеќе за IBM 46 M0831 Модел Бренд IBM Серија Serve RAID M1015 Модел 46 M0831 Низок Профил Детали Тип SATA / САС Внатрешни Конектори 2 x SFF-8087 мини-САС Интерфејс PCI-Експрес 2.0 x8 Трансфер Стапка До 6 Gb/s РАЦИЈА 0/1/10 Оперативни Системи Подржани *Види IBM Server Proven Web страница за најновите информации во врска со одредени верзии и услужни пакети поддржани : http : //ibm.com/servers/eserver/serverproven/compat/us/. Карактеристики Карактеристики Компатибилност : IBM System x Сервери :
x3200 М3
x3250 М3
x3400 М2
x3400 М3
x3500 М2
x3500 М3
x3550 М2
x3550 М3
x3620 М3
x3630 М3
x3650 М2
x3650 М3
x3690 Х5
x3755 М3
x3850 Х5

За производот

Број На Модел На:
46M0831
Бренд Име:
LODFIBER

Слични предлози