.

.

Molex DVI женски пак да HDMI машки Машки 30+1 да USB Машки 18+1

Molex DVI женски пак да HDMI машки Машки 30+1 да USB Машки 18+1

DEN 1111.68

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

За производот

Број На Модел На:
Molex DVI женски пак да HDMI
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нов и Оригинален

Слични предлози