.

.

2X16 Оптички Splitter Касета ABS КУТИЈА Оптички Влакна САЛАДИН Splitter SC АПЦ

2X16 Оптички Splitter Касета ABS КУТИЈА Оптички Влакна САЛАДИН Splitter SC АПЦ

DEN 2256.00

Износ
Во продавницата.


Повратни информации 1. ЗА ФАКТУРАТА, Ако треба понудата за плаќање може да обезбеди формално фактури (ПИ) За царинење ние можеме да снабдување на комерцијални фактури 3.
За Превозот 1. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Откако е договорено производство, ние не може да прифати откажување или размена на цел. Наведен без конектори. Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2 X16 Касета ABS КУТИЈА SC/ АПЦ Конектор за Оптички Влакна САЛАДИН Splitter
Карактеристики
Ниска вметнување на косата и ниска PDL
Висок канал брои
Исклучителната сигурност и стабилност
Широк оперативни бранова должина
Апликации
FTTX Системите
LAN, WAN и метро мрежи
Аналоген/Дигитален пасивни оптички мрежи
CATV мрежи
Други апликации во оптичките системи
Specifiation
Параметри
2×2
2×4
2×8
2×16
2×32
2×64
Оперативен бранова Должина (nm)
1260~1650
Влакна Тип
G657 A1 или клиент наведени
Вметнување на Косата (d B)(P/S Одделение)
≤4.
Враќање и замена
1.5
Температурата Стабилност
(-40~85 )(d B)
0.Април 24-27,2018 Expocentre,Москва
. ве молиме контактирајте услуга. ако итна, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛ ОТКАЖУВАЊЕ
Можете да ја откажете вашата цел во секое време пред цел е comfirmed од нас.Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.5
Температурата На Работа
-40~85
Температура На Чување
-4 0~ 85
Уредот Димензија (mm)
50×4×4
50×7×4
60×7×4
60×12×4
Модул Димензија (mm)
100×80×10
120×80×18
120×80×18
140×115×18
Мини-Модул Димензија (mm)
60×7×4
60×12×4
80×20×6
100×40×6
1.0
Поларизација Зависни Загуба(d B)
0. (XYT-TECH) Sharetop изложба план : Кабина Бр 23 E02. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена. Ако сте збунети.35
Се вратите на Тежината (d B)
( P/S Одделение)
55/50
55/50
55/50
55/50
55/50
55/50
Directivity (d B)
55
55
55
55
55
55
Бранова должина Зависни Загуба (d B)
0. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас .
Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точни
Сликата е само за референца.15 d B загуба по конектор. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. производот треба да иста како опис. ЗА ДАНОК Ако не постои посебна порака,ние ќе ги прогласи за вистинската вредност на стоките,Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.

За производот

Број На Модел На:
XYT-Б-2x16-1004
Тип:
ABS КУТИЈА
Име:
саладин splitter
лабава цевка:
0.9/2.0/3.0 мм
Влакна должина:
1m/прилагодени
Бранова должина:
1260-1650nm
Гаранција:
3 Години
Примена:
FTTH CATV .Податоци соба
Големина:
100*80*10mm
конектор:
sc апц

Слични предлози