.

.

Еден Клик Оптичките Конектори Почиста Пенкало за КОМЕТАЛ ST и ФК конектори Влакна Почиста

Еден Клик Оптичките Конектори Почиста Пенкало за КОМЕТАЛ ST и ФК конектори Влакна Почиста

DEN 564.96

Износ
Во продавницата.

Еден Клик Оптички Влакна Почиста за КОМЕТАЛ ВАЛУТНА СВ. Конектори и Адаптери
Карактеристики
1.Лесно туркање движење ангажира конектор и иницира почиста
2.За еднократна употреба со 800+ чистење парче
3.Направени од анти-статички смола
4.Чистење микро влакна се густо заробени и остатоци слободни
5.Продолжи совет достигне вдлабнати конектори
6.Чистење на системот ротира 180 за полн замав
7.Коишто се слушаат кликнете кога ангажирани
Апликации
1.Влакна мрежа панели и склопови
2.Отворено FTTX апликации
3.Кабел собранието производство објект
4.Лаборатории за тестирање, лаборатории
5.се користи за чистење ВО странска валута/SC/ST 2,5 mm Конектор интерфејс
Како да се Користи Оптички Влакна Почиста

За производот

Број На Модел На:
002
Бренд Име:
AUA
is_customized:
Yes

Слични предлози