.

.

Бесплатен Превозот 2.0 mm 1.5 М 1x32 ABS Кутија LC/UPC Влакна Optical САЛАДИН Splitter Модул

Бесплатен Превозот 2.0 mm 1.5 М 1x32 ABS Кутија LC/UPC Влакна Optical САЛАДИН Splitter Модул

DEN 3647.52

Износ
Во продавницата.

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена.7 S Ниво Вметнување на Косата 4. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.5 метар
наведете
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/АПЦ
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/PC
SC/АПЦ
SC/PC
ST/UPC
LC/АПЦ
Другите Се Определи
Нерѓосувачки челик ракав
Пластични Модул
19 1 U Rack Планината
Другите Се Определи
ПЛАЌАЊЕ
1.
ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1.25 mm Голи влакна
Лента Влакна
Фан-надвор со 0.7 (Униформност) 0. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.5 (се Вратите на Тежината) повеќе од 55 (Directivity) повеќе од 55 (Тип на влакна) ITU G657 A (температурата на работа) -40 85 (Pigtail должина) 1m или 1.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено.9 милиметри Лабава Цевка
2. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail.0 mm-Кабел
3.
ИСПОРАКА
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.5 м или прилагодени
Со Нарачување Информации
PLCS Порта Тип на Кабел Тип на Влакна Должина Конектор Тип Пакет Стил
САЛАДИН Splitter
1*4
1*8
1*16
1*32
1*64
2*32
Другите Се Определи
0. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.0 mm-Кабел
1 метар
1. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.

За производот

Бренд Име:
TRENSBATTER
Број На Модел На:
HY-САЛАДИН
Објектот:
1*32 САЛАДИН Splitter Модул
Влакна должина:
1.5 м
Влакна со дијаметар:
2mm
конектор:
LC/UPC
Оперативен Бранова Должина:
1260nm-1650nm
Температурата на работа:
-40 85
is_customized:
Yes

Слични предлози