.

.

2015 година Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 640 XL 640XL мобилен телефон маски

2015 година Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 640 XL 640XL мобилен

DEN 93.00
DEN 143.04
-35 %

Износ
Во продавницата.

Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Во светот;
2). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ви благодариме!
1). Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Телефонот не се вклучени
1). Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ве молиме repack објектот внимателно. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Број На Модел На:
За Microsoft Nokia Lumia 640 XL 640XL
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Обична
дизајн:
Луксузна Rubberized Matte
Пад на превозот:
Поддршка
функција 1:
Shockproof Мобилен Телефон Accessaries
Карактеристика 2:
Силни Заштитни Тешко Назад Случај
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
До 2015 Бренд Нови На Пазарот И Топла Продажба

Слични предлози